Online Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor!

Kervan Gıda ve Uçantay firmalarının sevilen markaları Bebeto ve Cosby sponsorluğunda 21-22-23 Nisan 2021 tarihleri boyunca yapılacak olan 23 Nisan Online Çocuk Festivali’nde çocuklar bayram coşkusunu evlerinde yaşayacak.

 

Birçok sevilen ismin katılım sağlayacağı bu festivalde çeşitli konserler, yarışmalar, söyleşiler, oyunlar ve etkinliklerle çocuklar 23 Nisan‘ı doyasıya kutlayacak.

21 – 22 – 23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin İlk Online Festivali’nde çocuklar bayram coşkusuna evlerinden ücretsiz katılabilecekler.

Teaser : https://www.youtube.com/watch?v=w4IHi384Eb8

Heyecanla beklenen Keremcem, Özgün ve Ecrin Su Çoban konserlerinin yanı sıra Youtuberlardan Taklitman, Doğa Konakoğlu, Şahangiller ve Oyuncak Oyunuyorum ile Sam Çakmak, Berat Efe Parlar, Merih Ermakastar söyleşilerde bulunacaklar. Doğukan Manço ile Adam Olacak Çocuk ve Aileler yarışıyor yarışmalarının yanı sıraCrew Espor Takımı, Gamerlar Ecem Eplis, Zegabon ve Eren Akın oyun dünyasıyla ilgili merak edilenleri yanıtlayacaklar.

3 günlük program boyunca işaret dili ile engel tanımayacak olan Online Çocuk Festivali, Bebeto’nun Youtube, Twitch, Instagram ve Facebook hesaplarından canlı yayınlanacak.

Çocuklar aynı zamanda www.bebetococukfestivali.com adresi üzerinden online oyunlar oynayabilecekler ve siteye üye olup videolu 23 Nisan mesajlarını paylaşarak bu anı unutulmaz kılabilecekler.