Eglence Adasi Logo Vector copy (1)

Çocukların hayal dünyası Bebeto Eğlence Adası ile renkleniyor!

 

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı olan Kervan Gıda, Bebeto Eğlence Adası konseptiyle hem leziz hem de sağlıklı ürünleri çocuklarla buluşturuyor. Bebeto’nun doğal meyve suyu içeren yumuşak şekerleriyle tüm çocuklar lezzetin ve eğlencenin tadını çıkarıyor.

Bir Kervan Gıda iştiraki olarak 2007 yılında şekerleme dünyasına yeni bir soluk getiren franchising sistemi Bebeto Eğlence Adası yeni satış noktalarıyla çocukları sevindirmeye devam ediyor. Bebeto Eğlence Adası’nın Toyz Shop’larla yapılan mağaza içi satış noktası anlaşmasının ilk açılışı, geçtiğimiz günlerde Mall Of İstanbul şubesi ile gerçekleşti. Çocukların uğrak noktalarından olan Toyz Shop mağazaları, farklı şubelerinde yer alacak Bebeto Eğlence Adası alanlarıyla oyuncak alışverişiyle birlikte leziz şekerlemeleri de çocuklarla buluşturacak.

Yüzlerce ürün çeşidinin yanı sıra; oyun çarkı, sürpriz hediyeler gibi yeniliklerle konsept değişikliğine giden Bebeto Eğlence Adası’ndaki yumuşak şekerler; çocukların hayal dünyasını renklendiren kahramanlar ve leziz meyve aromalarıyla helal sertifikalı zengin alternatifler sunuyor. Trans yağ ve yapay renklendirici içermeyen yumuşak şekerler, meyve özleri ile lezzetlendiriliyor. Sadece çocukların değil genç ve yetişkinlerin de tercih ettiği Bebeto yumuşak şekerler; karpuz, çilek, portakal, kola, elma, vişne gibi aromalarla her damak tadına hitap ediyor. Meyve şekillerinin yanı sıra; ayıcık, yılan gibi hayvan figürleri; yıldız, kalp gibi sevimli şekiller de Bebeto ürünlerine neşe katıyor.

Bebeto ile sağlık ve eğlence bir arada!

Fiziksel gelişime faydalı, doğal içeriklerle üretilen Bebeto ürünleri çocukları renkli ve farklı figürlerdeki yumuşak şekerleriyle eğlendirirken aynı zaman da sağlığı da unutmuyor. İçeriğindeki protein sayesinde kemikleri güçlendiren Bebeto yumuşak şekerler vücut için gerekli olan 20 aminoasitten 18’ini içeriyor. Kolesterol içermeyen Bebeto ürünleri vücut tarafından kolayca sindirilebiliyor.

Dünyada 57, Türkiye’de ise 17 noktada hizmet veren Bebeto Eğlence Adası çocukların ilgi odağı olan yerlerde yeni satış noktalarıyla büyümeye ve tüketicileriyle buluşmaya devam edecek.